به سایت سامانه صدا (www.seda.qut.ac.ir) خوش آمدید. شما با استفاده از خدمات این سایت، موافقت خود را با شرایط و مقررات مندرج در سامانه صدا اعلام می دارید. این شرایط و قوانین به شرح ذیل است:

سامانه صدا تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد. بنابراین هرگونه محتوایی که در تضاد با این قوانین باشد، از روی سایت حذف شده و حساب کاربران خاطی محدود یا مسدود می گردد.

هر کاربر تنها حق انتخاب یک نام کاربری را دارد و در صورت فعالیت با بیش از یک نام، حساب کاربری وی محدود و یا مسدود خواهد شد.

تنها کسانی می توانند اقدام به ثبت آگهی یا رزومه کنند که در سایت ثبت نام کرده باشند. بنابراین در صورتی که تا کنون اقدام به ثبت نام در سایت نکرده اید، پیش از اقدام به ثبت آگهی یا رزومه، در سایت ثبت نام نمایید.

مشاهده اطلاعات تماس آگهی ها و رزومه های ثبت شده، تنها برای کاربرانی مقدور است که در سایت ثبت نام کرده باشند. این قانون جهت پیشگیری از سوء استفاده های احتمالی وضع شده است. بنابراین کاربران محترم می توانند با اطمینان اطلاعات ضروری خود را ثبت نمایند.

کاربران می توانند با ارسال پیام به پست الکترونیکی سامانه صدا، شکایات خود را نسبت به انتشار آگهی های غیر مرتبط و یا مطالب غیر تخصصی به مدیران و یا هماهنگ کننده های وب سایت اعلام کنند. در صورتی که مدیریت سامانه ، شکایت وارده را صحیح نداند، با ارسال توضیح مختصری به نویسنده، شکایت را مختومه اعلام خواهد کرد.

هر گونه باز نشر یا کپی اطلاعات آگهی از سامانه صدا بدون اخذ مجوز کتبی غیر مجاز و طبق ماده ۱۲ از فصل سوم قانون جرایم رایانه ای مصوب مجلس شورای اسلامی پیگرد قانونی خواهد داشت.

آگهی های ثبت شده از سوی کاربران، ابتدا توسط کارشناسان سامانه صدا بررسی شده و پس از تأیید، نمایش داده خواهد شد.

با ارسال آگهی فرصت شغلی یا رزومه به سامانه صدا، مسئولیت حقوقی کامل مضمون آن و بررسی صحت و مطابقت آن با قوانین و یا اخلاق حسنه و عرف اسلامی به عهده شما خواهد بود.

استفاده از روبات، اسپایدر، اسکریپر یا سایر وسایل اتوماتیک جهت دسترسی به سایت به هر دلیلی و یا قصدی بدون دریافت مجوز صریح و کتبی از سامانه ممنوع است.

سامانه صدا در قبال محتوا، فعالیت ‏ها یا عدم فعالیت ‏ها و آگهی‏ هایی که کاربران در سایت قرار داده‏ اند، هیچ مسئولیتی نمی‏ پذیرد. ما در محتوای آگهی ها یا رزومه های ثبت شده مشارکتی نخواهیم داشت و هیچ کنترلی روی آگهی های شغلی یا رزومه های ثبت شده از هیچ نظر، اعم از کیفیت و استاندارد و رعایت قوانین و صحت مضامین آنها نداریم و مسئولیت بررسی و تحقیق راجع به آن‏ها بر عهده خود کاربران است. این سایت صرفاً محلی برای درج این آگهی‏ ها و رزومه ها است.

ممکن است لینک ‏هایی از طریق سامانه صدا به سایت‏ ها، یا مضامین و یا فایل‏ هایی که در کنترل سایت کاریابین نیستند، در اختیار بینندگان آگهی قرار داده شود. این نوع لینک ‏ها صرفاً به منظور معرفی شغل یا نیروی کار و به عنوان مرجع در اختیار بینندگان قرار داده شده و به هیچ وجه به قصد پشتیبانی یا صحه گذاشتن بر سایت وابسته یا عملکرد آن نبوده و همچنین حاوی تائیدیه یا ضمانتی مبنی بر صحت اطلاعات عنوان شده در چنین سایت‏ هایی نیست. سامانه صدا هیچ مسئولیتی در قبال چنین سایت‏ ها، فایل ‏ها و مضامینی که از طریق لینک های قرار داده شده در سامانه صدا به آن‏ها دسترسی می یابید، ندارد.

سامانه صدا هیچ مسئولیتی در قبال از بین رفتن پول، ضرر و زیان، حسن نیت یا اعتبار، یا هرگونه خسارت خاص غیرمستقیم یا ناشی از ناتوانی شما در استفاده از سایت‏، خدمات یا ابزارهایمان نمی ‏پذیرد.

حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند. سامانه صدا هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.

سامانه صدا برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که بتواند پل ارتباطی مستحکمی میان مخاطبین خود اعم از صنعتگران و پژوهشگران محترم برقرار کند.